Poczta

Kontakt

POLTHERMO Jan Thomsen
Międzynarodowy i krajowy przewóz rzeczy

Tomaszówek 1a
26-332 Sławno

Tel.  +48 44 757 32 01
Fax. +48 44 757 32 09


NIP 768-181-24-86
REGON 100862773


Współrzędne: 51° 27' 23.5" N - 20° 09' 15.6" E · Wyświetl większą mapę »

Właściciel

Jan Thomsen Jan Thomsen


 
tel. +48 44 757 32 01
mob. (+49174) 90 92 - 900
e-mail: jan.thomsen@polthermo.pl


Biuro w Tomaszówku

Sławomir Ścibiorek mgr inż. Sławomir Ścibiorek
pełnomocnik

 
tel. +48 44 757 32 01
mob. +48 601 051 345
e-mail: slawomirscibiorek@wp.pl


Ewelina Gradowska Ewelina Gradowska
pełnomocnik
kierownik ds. administracyjno-biurowych
 
tel. +48 44 757 32 00
mob. +48 696 462 265
e-mail: egradowska@polthermo.pl


Magdalena Baran Magdalena Baran
pracownik biurowy - Dział Palet


 
tel. +48 44 757 32 07
e-mail: mbaran@polthermo.pl


Agata Jurek Agata Jurek
pracownik biurowy


 
tel. +48 44 757 32 07
e-mail: ajurek@polthermo.pl


Beata Waclawiak Beata Wacławiak
pracownik biurowy


 
tel. +48 44 757 32 01
e-mail: bwaclawiak@polthermo.pl


Robert Debinski Robert Dębiński
pracownik biurowy


 
tel. +48 44 757 32 02
e-mail: rdebinski@polthermo.pl


Spedycja

Sławomir Rogala Sławomir Rogala
spedytor

 
tel. +48 44 757 32 01
mob. +48 666 174 024
mob. (+49 174) 90 98 - 220